Bizi Takip Edin!

Müşteri Destek Hattı (0322) 234 52 94

 

Kombi Bakımı

Adana’da Kombi Servisi mi arıyorsunuz? İletişim’e geçin.

 

Kış aylarının kurtarıcısı olan kombiler uzun süreli kullanım için üretilmiş ürünlerdir. Ancak zaman içerisinde sadece kış aylarında kullanılan ve yaz aylarında kullanılmadan öylece bekleme konumunda kalan kombilerde çeşitli sıkıntılar meydana gelebilir. Oluşabilecek bu sorunlara zamanında ve doğru müdahale yapılmadığı takdirde kombileriniz kullanılmaz hale gelebilir bu da hem ekonomik hem de ısınamama sorunu olarak karşınıza çıkabilir. Bu nedenle bu arızalara meydana geldikleri zaman en kısa süre içerisinde gerekli bilgi ve donanıma sahip kişiler tarafından müdahale edilmelidir.

Erke Mühendislik olarak kombi arıza onarımlarınızı uzman ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Kombilerinizde oluşan arızaları tespit ederek, yapılması gereken onarımı gerçekleştiriyoruz. Kombi arızaları pek çok sebepten kaynaklanabilir. Bunların başında bakımlarının zamanında yapılmamış olması gerekir. Periyodik bakımın kombi önemli olduğu unutulmamalı, aksatılmadan yapılmalıdır. Kombi periyodik bakımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kombilerin arızalanmasının diğer sebepleri arasında zamanla bazı parçalarda sıkıntılar meydana gelmesi ve düzenli temizlenmemesi sebebiyle meydana gelen tıkanıklıklar vardır. Kombinizde arıza meydana geldiğinde öncelikle bu arızanın meydana gelme sebebi tespit edilir. Sonrasında ise gerekli müdahale yapılır. Parça değişimi söz konusu olduğu takdirde Erke Mühendislik Isıtma Soğutma güvencesi ile yapılır.

Erke Mühendislik Kombi olarak gerekli bilgi ve donanıma sahip uzman bir ekiple çalışıyoruz.

Kombi ve peteklerinizde meydana gelen arızaları en kısa süre içerisinde garantili olarak gidererek kombinizi sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Kombi ve peteklerinizde oluşacak her türlü sorun için bizimle iletişime geçebilir, randevu alarak uzman ekibimizden arıza onarımı hizmeti alabilirsiniz.

Erke Mühendislik olarak kombi ve petekleriniz için yalnızca onarım değil; bakım, temizlik ve kombi satışı gibi pek çok hizmet alabilirsiniz. Kombileriniz ile alakalı her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçebilir.

Kombi bakım ve onarımı için bizi şimdi arayın!

Call Now ButtonHemen Arayın