Bizi Takip Edin!

Müşteri Destek Hattı (0322) 234 52 94

 

Petek Bakımı

Kombi-Petek bakım ve temizliği için İletişim’e geçin.

 

Havaların soğumaya başlamasıyla birlikte ısınma sorunu karşımıza çıkmaya başlıyor. Kimi evlerde ısınma sorunu klima ile çözülse de genelde kombi ile çözüm bulduğumuz ısınma sorunu birtakım bakımları da beraberinde getiriyor. Kombiler uzun süreli kullanıma uygun cihazlardır. Ancak bu cihazlardan istenen performansı alabilmek için belirli zamanlarda bakımlarını yaptırmak gerekir. Kombi bakımlarında belirli bakım zamanları olmamakla birlikte özellikle uzun zaman kullanım sıkı olduktan sonra kullanmaya başlamadan önce bakım yaptırmak kombiden alacağınız verimi arttıracaktır.

Kombilerin tesisat içerisinde su kullanması zamanla birtakım toz, kir ve tortulara sebep olur. Bu ise hem kombinin kendisi hem de petekler için zararlı bir durumdur. Tesisatta oluşan bu toz ve kirler kombi ve peteklerin zamanla yeterince ısınamamasına ve çeşitli arızalara sebebiyet verir. Kombi ve petekleri kullanmadan önce bakımlarını yaptırmak hem daha iyi bir şekilde ısınmanızı sağlar hem de kombi ve peteklerinizin ömrünü uzatır.

Eğer kombinizi yeteri kadar çalıştırdığınız halde hala ısınamadığınızı düşünüyorsanız, gelen doğalgaz faturaları artık canınızı sıkmaya başladıysa, peteklerinizin üst kısmı güzel bir şekilde ısınırken peteklerin alt kısımları ısınmıyorsa kombi-petek bakımı yaptırmanızın zamanı gelmiş olabilir. Kombi ve peteklerinizin bakımını yaptırarak hem bu sorunlara çözüm bulabilir hem de kullanmış olduğunuz kombi ve peteklerinizin ömrünü uzatarak uzun vadeli bir yatırım yapabilirsiniz. Erke Mühendislik olarak kombi-petek bakımlarınızı uzman ekibimiz ile güvenli bir şekilde yapıyoruz. Kombi-petek bakımında uzman ekibimiz ile temiz bir çalışma sağlayarak aldığınız hizmetten memnun kalmanız için çalışıyoruz.

Uzman ekibimizden kombi-petek bakımı hizmeti almak için randevu alarak bizden hizmet talep edebilirsiniz. Adana’nın tüm ilçeleride hizmet veren servisimiz en kısa süre içerisinde sorununuzu çözerek kombilerinizi sağlıklı bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Kaliteli bir hizmet için her zaman bizimle iletişime geçebilir, kampanyalı fiyatlarımız ile hizmetimizde yararlanarak hem bütçenize katkı sağlayabilir hem de sağlıklı bir şekilde ısınarak bunun keyfini sürebilirsiniz.

Erke Mühendislik olarak uzun yılların verdiği tecrübe ve güven ile çalışıyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için web sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kombi-Petek bakım ve onarımı için bizi şimdi arayın!

Call Now ButtonHemen Arayın